biuro.almont@gmail.com +48 723 497 449

Montaż mebli

Oferta, która została przez nas przygotowana obejmuje zakres usług montażowych w obrębie mebli różnego rodzaju. Realizujemy skręcanie i składanie mebli wszystkich dostępnych na rynku producentów.


Montaż mebli w Trójmieście

Usługi, które znajdą Państwo w naszej ofercie:

  • montaż, skręcanie i składanie mebli;
  • naprawa i przeróbki mebli;
  • demontaż mebli;
  • regulowanie i ustawianie ruchomych elementów mebli.

Działamy na terenie Gdańska i całego Trójmiasta.

Sprawny i fachowy montaż

montaż mebli gdańsk, trójmiasto Montaż odbywa w Gdańsku się sprawnie i fachowo, a doświadczenie naszych pracowników stanowi gwarancję zadowolenia z naszych usług. Pracownicy naszej firmy to wykwalifikowana ekipa z doświadczeniem, a co za tym idzie nawet najbardziej wymagające i z pozoru skomplikowane w montażu meble nie stanowią dla nas wyzwania. Dbamy nie tylko o odpowiednie zabezpieczenie miejsca montażu (zwłaszcza podłogi w celu ochrony przed uszkodzeniem), ale również o optymalne ustawienie i wypoziomowanie sprzętów, by zwiększyć ich funkcjonalność. Ponadto bazujemy na sprzęcie wiodących producentów co pozwala nam w pełni profesjonalnie realizować montaż mebli. brak improwizacji oraz fachową obsługę w miłej i kulturalnej atmosferze.

Nasze usługi montażu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z paletą usług, które oferujemy i kontaktu z naszą firmą. To wszystko sprawia że możemy zagwarantować Państwu profesjonalny montaż mebli, Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji z Trójmiasta, a szczególnie z Gdańska.
logo